poniedziałek, 11 grudnia 2006

Korespondenci z Pola Bitwy nadają!

ab_extra: W Lasku Bielańskim uformowano oddział partyzantki pod dowództwem El Comendante Donalda Tuska. "Mimo, że mamy phoblemy z aphowizacją, bo katełyng z hotelu Błystol docieła niełegulałnie, lakiełki cisną jak choleła w czasie defilad, a za duży chełm po dziadku spada mi nieustannie na oczy, musimy wygłać, jesteśmy to winni milionom Polaków!" -zadeklarował bohaterski przywódca. "Liczymy tylko, że nasz sojusznik z opozycji tow. Olejniczak pohatuje nas jakąś heklamówką z pieniędzmi, co im zostały po kagebistach, bo Stefek ps. El Dynamito musi ćwiczyc wysadzanie pomników Lenina na sucho. Chyba, że leśniczy nas pogoni, wtedy wycofamy się w niedostepne knieje Parku Łazienkowskiego, a Jan Mahia przebierze się za łabędzia. Phecz z faszyzmem!"

n.krug: czy El Comendante jest z Wami i jak znosi ciężkie polowe warunki?

ab_extra: Mówiłem: narzeka na catering z hotelu Bristol, cisnące lakierki i za duży hełm po dziadku, bo mu ciągle na oczy spada. Ale trwa na posterunku

n.krug: dbajcie o swojego El Comendante bo lepszego mieć nie będziecie

zruc: Ciekawe czy do Parku Łazienkowskiego będą szli kanałami.Jest niebezpieczeństwo że tam mogą się sfraternizować z ludźmi Biedronia ukrywającymi sie przed Giertychem. A może powstanie film i wreszcie będzie nagroda.

ab_extra: W ciemnym kanale łatwo o jakąś nieroztropność

lortea: Nie, nie! Prawdziwa partyzantka będzie w lesie Piskorskiego i Abgarowicza. Niech żyje wolna Białoruś!

ab_extra: Lesie, co go jeszcze nie posadzili? U tych, co ich jeszcze nie wsadzili?

meta-kris: Nie lubię Tuska, ale to co napisałeś jest wyjątkowo głupie. I odpieprzcie się od dziadka Tuska.

ab_extra: Uczę się od Niesiołowskiego :))
Wiem, że daleko mi jeszcze do jego chamstwa, ale z każdym jego występem publicznym mam okazję ćwiczyć i formę i treść.

my.uczennice.vii.liceum: Kolejny Oddział RO PO w Lasku Wolskim!!!
Dzis przed brzaskiem premier z Krakowa został zrzucony na spadochronie w Lasku Wolskim. W przeprowadzonym 15 minut później przez TVN wywiadzie pan Jasiu oświadczył pani Marysi, ze miejsce zrzutu wybrane zostało z chirurgiczna precyzja. Ogród Zoologiczny zabezpieczy rekrutów, a Wola Justowska wsparcie polityczne i finansowe.
Wkrotce mobilizacja.

ab_extra: Desantowe drzwi od stodoły pilotował Komorowski?

my.uczennice.vii.liceum: W godzinach południowych Nelly R. z Poczty Głównej wysłała pierwsza paczkę, w której jak nam ujawniła znajdują sie m.in. letni prochowiec, jedwabny szalik, kapelusze - dwa aksamitne i jeden słomkowy, ulubione krawaty i batoniki nadziewane.
Niestety nie udało jej sie jeszcze odnaleźć scyzoryka i korkowca.

ab_extra: Nie będą potrzebne. Premier z Krakowa do perfekcji opanował skupianie blasku bijącego z jego wysokiego czoła za pomocą soczewek okularów. Tą metodą ma zamiar przebijać opony prezydenckiej limuzyny.

my.uczennice.vii.liceum: Na godzinę 21:00 Basia.Basia zapowiedziała całonocne czuwanie w Katedrze Wawelskiej w intencji Insurekcji.
W odpowiedzi Jan Maria oświadczył, ze w tym samym czasie, w naprędce postawionej kaplicy polowej zostaną odprawione gorzkie żale w intencji własnej .

ab_extra: Wszelkie celebrowanie własnej osoby Jasiu Marysia uwielbia pasjami, więc i mowę nad własnym grobem również by chętnie wygłosił osobiście.

my.uczennice.vii.liceum: Kolejna paczka wysłana na front. Dowiedziałyśmy sie z niezależnych źródeł, ze dzisiejsza paczka zawiera głownie produkty żywnościowe: świeżo upieczone pól indyczki, słoiczki z buraczkami i żurawinami, krokieciki, zawekowany kompot z gruszek oraz ulubione konfitury z róży.
W paczce znajdują sie również cieplejsze pantofle - noce nie są jeszcze takie cieple i Jasiu mógłby się zaziębić wstając w nocy do łazienki.
W związku z olbrzymim zainteresowaniem mieszkańców Krakowa codzienna spedycja paczki frontowej informujemy, ze już od pierwszego dnia po Wizycie odbywać będzie sie ona z Bloń Krakowskich codziennie w południe w połączeniu z krótka modlitwą na Anioł Pański.
Wznowienie działań wojennych przewidywane jest również po zakończeniu Wizyty.

ab_extra: Wiadomość ze zgrupowania w Lasku Bielańskim. El Comandante Tusk, po tym, jak nabił sobie guza zaplątawszy się o własne powiewające onuce szturmowe, i po nieudanej próbie złożenia do kupy dziadkowego mausera, którego rozebrał, żeby zobaczyć co jest w środku (po kolejnych próbach wychodził mu a to rower, a to sokowirówka, a to astrolabium, przy czym żadna z tych rzeczy nie funkcjonowała), zadumał się i popadł w głęboka melancholię. Dla odreagowania popłakał sobie serdecznie oglądając przed snem na DVD "Małą syrenkę", po czym nucąc "Rozszumiały się wierzby płaczące" zasnął wreszcie po znojnym dniu ssąc kciuk wtulony w swojego wiernego, pluszowego misia.

my.uczennice.vii.liceum: Halo, tu Lasek Wolski. Niespodziewanym sukcesem zakończyła sie próba uruchomienia odbiornika radiowego. Oddział desantowy pogrążył sie w nasłuchu sprawozdania z Wizyty. Opóźnia to nieco prace przy uruchomieniu nadajnika. Wszystko przebiega zgodnie z harmonogramem - zapewnia nas pułkownik Jan Maria Aureliano Buendia.

ab_extra: Każdy sukces El Comandante jest nieoczekiwany
Chyba już nawet przez niego samego :)

my.uczennice.vii.liceum: Che Tyna!, słyszysz nas, Wrocław tu Kraków, over! Uruchomiona została pierwsza radiostacja polowa Insurekcji.
Sukces tym razem należy bezsprzecznie przypisać geniuszowi wodzowskiemu pułkownika Jana Aureliano Tadeusza Rokity.
Wieść niesie, ze nie wyjmując z ust cygara rzucił w kierunku kosyniera nie potrafiącego uporać sie z radiostacja proste żołnierskie słowa "wykręć numer, głąbie!"
Nieogladającym bezpośredniej transmisji tv wyjaśniamy, ze radiostacja polowa Insurekcji bardzo przypomina komórkę Komorowskiego.
Pod osłoną nocy do taborów Insurekcji dołączy Biskup Polowy Marszałek Polny Hetman Koronny Sławoj Leszek Głódź. Bezpośrednia relacja TVN24 22:30. Przed opuszczeniem Warszawy stwierdził: "co tam, pokój, wojna, moja służba, na powietrzu lepiej wchodzi". Pytany o konflikt stopni wojskowych pułkownik - marszałek odpowiedział: to wszystko nieważne, papiery, pagony - w polu liczy sie jaki kto ma łeb, co niezwłocznie po przybyciu sprawdzę"
Biskup będzie koordynował regulaminowe rekolekcje oraz dostawy paliwa.
Wg niepotwierdzonych informacji ks.biskup wiezie w swoich bryczkach najprzedniejsze szkockie kociołki z blachy miedzianej, niezastąpione przy uszlachetnianiu paliwa.

lortea: O Boże! A ja tak lubię tam spacerować! Co będzie jeśli mnie złapią i na torturach wymuszą żem pisowiec? Powieszą mnie pewnie na Polanie Lea.

ab_extra: Każ im wymówić "Wyrewolwerowany rewolwer", powiedz, że to tajne hasło. Jakieś 24 godziny ich konsternacji powinno ci starczyć na bezpieczne oddalenie się na z góry upatrzone pozycje.

frau_blada: Zawsze możesz uciekać w stronę kamedułów.
Jestes mężczyzna, to Cię wpuszcza za furtę o każdej porze dnia i nocy. Kobitki muszą celować w dni otwarcia furty. :)))

adalberto3: POwinni jeszcze ćwiczyć bieg zygzakiem !

ab_extra: To akurat ćwiczą od lat, i bez partyzantki :)

ab_extra: Z ostatniej chwili: konspiracyjny Gabinet Cieni zorganizował konspiracyjne kontrprzywitanie papieża. Ponieważ papież nie przybył, przywitano wybranego przez aklamację spośród spiskowców papieża - cienia.

nurni: Bronisław Komórkowy poprowadzi atak!
Sanitariuszka Hanna GW uspokaja ze potencjalnie ciężko ranni znajda właściwą opiekę - juz w tej wolnej Polsce - w sieci odpowiednio dotowanych hospicjów na każdej w-wskiej ulicy.
Główne uderzenie na Pałac Namiestnikowski przeprowadzone zostanie przy udziale najbardziej ideowych członków powstania. To budzące lek, ale i podziw oddziały samobójców - żywych bomb. Wszystko już gotowe.
Jak sie dowiadujemy (od Donalda Tuska, wersje te potwierdza również generał Schetyna) Bronisław Komorowski zgłosił się na ochotnika - będzie prowadził pierwszy pluton bombowych kamikaze.
Nie udało nam się potwierdzić tej wiadomości u samego zgłoszonego na ochotnika Komorowskiego - jacyś sabotażyści ukradli mu jego ukochany telefon komórkowy.
Szczęśliwie na miejscu był pułkownik Miodowicz, który bezbłędnie rozszyfrował sabotażystów - ciekawostka, wszyscy mieli nazwiska zaczynające sie na "K", zupełnie jak faszysta Kaczyński.
Wobec takiego dictum zatrzymanie dywersantów było już tylko formalnością. Zawstydzeni swoją perfidią sabotażyści sami wykopali sobie groby i nie mogąc udźwignąć wstydu strzelali sobie w tył głowy, po czym przysypali sie w ziemia.

nurni: Stefan o zaletach taniego państwa. Stefan Niesiołowski - główny ideolog ruchu liberalnego - wygłosił krotki wykład o wyższości liberalizmu nad kaczyzmem - po czym odpowiadał na pytania.
Na pytanie czy faktycznie nawoływał by w nadchodzącym boju nie brać jeńców odpowiedział krotko:
"Obozy jenieckie kosztują, albo chcemy taniego państwa albo...."
Na pytanie co zrobić w wypadku pojmania faszysty Kaczyńskiego żywcem Stefan powiedział:
"Rzeczywiście, musimy brać pod uwagę najgorsze scenariusze. Ale pamiętajmy, my jesteśmy inni niż oni, każdemu gwarantujemy niezawisły sąd który oceni zbrodnie"
W tym miejscu zgłosił się wywołany wzrokiem pułkownik Miodowicz, który wyjaśnił, że jutro odbędzie sie zaoczny kurs sędziowski dla wszystkich bojowców, a legitymacje sędziowskie (na okaziciela) będą do odbioru w kancelarii.
Na tym zakończono, zresztą Stefan spieszył sie do telewizji.
Przedtem jednak kazał ucharakteryzować sie na Julię Piterę. Ci tchórzliwi kaczyści ogłosili bowiem, że ze Stefanem w TV rozmawiać nie będą. "Oj będziecie, będziecie, jeszcze sobie pogadamy" - mruczał Stefan upychając granaty do stanika.

ab_extra: Chrzest bojowy okupiony krwią bojowników! Dziś w godzinach popołudniowych przemieszczający się oddział naszych dzielnych partyzantów niespodziewanie natknął sie na patrol doborowego batalionu moherowych beretów wracający z Pl. Piłsudskiego. Wezwane do poddania się staruszki odpowiedziały trzykrotnym splunięciem przez lewe ramie i z okrzykiem "W imię Boże bij antychrysta!" przypuściły dramatyczny kontratak, używając zabronionych przez konwencję genewską broni takich jak ręczne torebki zaczepne, krótkie bojowe laski bambusowe i parasole szturmowe. Niestety, pod naporem przeważającej siły wroga nasi bohaterscy bojownicy musieli po dramatycznej walce wycofać sie na z góry upatrzone pozycje, unosząc ciężko rannych. Premierowi Państwa Podziemnego z Krakowa zdeformowano rondo kapelusza i zgięto oprawkę okularów. Jednak niewątpliwym sukcesem jest zdobycie trofiejnych beretów wroga.

wladyslaw.studnicki: Czy lekarka polna koronna, Radziszewska już opatrzyła rannych?

ab_extra: Niestety, musi się solidaryzować z walczącymi kolegami w faszystowskiej niewoli kaczej. W imię wyższego celu poświęciła kamratów na ołtarzu umęczonego społeczeństwa obywatelskiego.

wladyslaw.studnicki: Wieści z Krakowa!
Po południu Brygada Bojowa imienia Ofiar Centralnego Biura antykorupcyjnego, dokonała akcji na autobus 134, linii Cracowia-Zoo. Partyzant Gowin rzucił się pod pojazd, powodując zatrzymanie się. Partyzanci Szczypiński, Szejnfeld i Chlebowski dokonali zaś rekwizycji produktów niezbędnych partyzantom w lesie: batonów, Coli i sprayu na komary, z baku pojazdu spuszczono benzynę-gdy bojowcy wypiją Colę, będą robić koktajle Mołotowa.
Strat zero!

ab_extra: Muchy plujki jako żywe torpedy - tajna broń PO!
Stefan El Dynamito Niesiołowski w swym tajnym laboratorium rozpoczął szkolenie stada much plujek, których powstańcy chcą użyć w charakterze żywych torped do ataków na funkcjonariuszy znienawidzonego reżymu. Genialny nasz uczony owady te wykarmił własną piersią i one też odwzajemniły mu się wielkim przywiązaniem, otaczając go na każdym kroku szczelnym rojem. "Trudno mi będzie się z nimi rozstać, nie mówiąc juz, o posłaniu ich na niechybną śmierć, ale dla dobra sprawy trzeba być gotowym do najwyższych poświęceń" - wyznał nam uczony wyraźnie wzruszony, i trudno było poznać, czy ogania sie przed obsiadającymi go sympatycznymi skąd inąd owadami, czy tez ukradkiem ociera łzę z policzka.

ab_extra: Superbombarda nabijana autorytetami
Opracowano projekt bombardy z której ostrzeliwane będą reżymowe obiekty strategiczne pociskami z gazetowych autorytetów, co podnieść ma moralny wymiar przyszłego a nieuchronnego zwycięstwa. Na razie próbnie wystrzelono red.red. Maleszkę i Czajkowskiego. Niestety, autorytety okazały się papierowe (w dodatku papier okazał się kiepskiej jakości, bo stary dosyć, z lat 70. i 80. jeszcze) i pociski spłonęły w powietrzu nie docierając do celu. Sztabowcy wraz z rusznikarzami pracują dzień i noc nad udoskonaleniem nowatorskiej technologii, nim w kierunku wroga polecą nieznani nam dotąd z imion i nazwisk ochotnicy z opiniotwórczego tygodnika "Polityka". Podobno wkrótce poznamy twarze i pseudonimy bohaterów.

ab_extra: Opracowano program Jeszcze Tańsze Państwo
Ponieważ tanie państwo wydaje się programem niewystarczającym, opracowano strategię Jeszcze Tańsze Państwo. Nie można pozwolić, by zarządzanie gospodarką i finansami państwa nadal pozostawić przypadkowym ludziom wybieranym w powszechnych wyborach przez przypadkowe społeczeństwo, zwłaszcza gorzej wykształcone, niezamożne, z małych wsi i miasteczek a na dodatek ultrakatolickie.
Należy znieść wybory wszystkich szczebli (które także generują ogromne niepotrzebne koszty) i zarządzanie Polska powierzyć prywatnej firmie. W tym celu w Sądzie Gospodarczym w Warszawie zarejestrowano Platformę Obywatelską Spółka Cywilna, która po wyzwoleniu kraju z rąk faszystów zajmie się zarządzaniem finansami i gospodarka państwa w sposób bezpartyjny i apolityczny. Być może w skład konsorcjum Polska S.A. wejdzie także spółka Agora S.A. która dostarczy niezbędnych autorytetów moralnych.

ciąg dalszy korespondencji z Kraju

2 komentarze:

 1. Hello, as you can see this is my first post here.
  I will be glad to receive some assistance at the beginning.
  Thanks and good luck everyone! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. I made a Starcraft II site located here:

  [url=http://www.thedarkshrine.com]Starcraft 2[/url]
  http://www.thedarkshrine.com

  I am going to be putting on many things to the site, such as replays, vods, maps, fpvods, live streams, tools, esports info and much more. There's a wiki there and really could use contributors to assist. I hope you people can register as my goal is for this web site to be one of the strongest SC2 sites on the net. Please register soon as there will be a tournament. If you have any suggestions please feel free to let me know!

  Thank you. Great board by the way!

  OdpowiedzUsuń